Bize Ulaşın

Bir mail gönder veya hemen ara

 
 
   
 
 

Telefon

+90 533 829 38 94

Email Adres

info@cyrehberim.com

Daha fazla bilgi

Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak veya reklam vermek için kurumsal bölümüne devam edebilir veya yukarıdaki menüden Reklam ver linkiyle reklam sayfasına gidebilirsiniz.

Devam et..

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazlası için lütfen mail gönderiniz.

Firmanızı ekledikten sonra ilgili kategori kısmında görebilirsiniz, Firmamız için önemli olan firma bilgilerini doğru ve güvenilir olmasıdır. Kayıtlı ve kayıtsız üyelerimizin oylaması ve kayıtlı üyelerimizin yorumları firmanızı diğer firmalardan üstün tutacak en nitelikli özelliktir.

Firma Rehberim Kıbrıs'a özgü bir websitesidir ve içeriğinde sadece kıbrısta bulunan yerel işletmeleri barındırmakla beraber sanal mecrada 1 numara olmayı hedeflemektedir. Kıbrıs'ta faaliyet gösteren her işletme websitemizde yer alabilir.

Sistemimizin üyelik veya firma ekleme kesinlikle ücretsizdir. Bu websitesinin temel amacı Kıbrıs'ta faaliyetlerine devam eden tüm yerel işletmelerin sanal dünyada bir kapısı olma niteliği tanımakla beraber günümüzde herşey sanal alemde dönmekle beraber tüm işletmelerin bu mecrada bir yüzü olması gerekmekte ve gereksiz websitelerine tonlarca para ödemek yerine ihtiyaç hissettikleri tüm içeriği web sitemizde potansiyel müşterilerine sunabilir.

Sistemin genel prosedürü işletmeye dayanmaktadır ve Kıbrıs'ta bulunan yerel işletmeler FirmaRehberim web sitesini ayakta tutmaktadır. Sistemimizin basit bir arayüzü bulunmakta üye olduktan sonra ister kendi işletmenizi sistemize ekleyebilir, ister diğer işletmeler hakkında yorum yapabilirsiniz, kesinlikle firma veyahut şahısların birbirini kötülemesine izin vermemekle beraber en hassas olduğum konulardan biri bu konudur. Yine firmanızı nasıl ekleyeceğiniz ile ilgili videomuzu youtube kanalımızda izleyebilir, akabinde firmanızı sanal dünyada online haline getirebilirsiniz.

Sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır.

Copyright © Tüm hakları saklıdır.